ניהול תיקים

דרך טובה ויעילה לניהול כספים בבורסה ובשוק ההון היא באמצעות בית השקעות שינהל את כספיך. ניהול הכספים בבית ההשקעות נעשה באמצעות תיק השקעות ועל כן מכונה תיק השקעות.

בתיק השקעות מנוהל מנהל תיק ההשקעות מקבל ייפוי כוח אך ורק לצורך ניהול החשבון שלך. הכספים שלך נשארים בחשבון הבנק שלך ומנהל תיק ההשקעות אינו רשאי למשוך ממנו כספים.

האם זה כדאי?

פעמים רבות אנו מהרהרים בינינו לבין עצמנו מה לעשות עם הכסף שחסכנו.האם כדאי להשאיר אותו בבנק בתוכניות חיסכון,פק"מ ולהיות בראש שקט אך מצד שני אנו רואים שהכסף פשוט לא עובד בתוכניות בבנק. בניהול תיקי השקעות יש מגוון מסלולים ואופציות לכל לקוח ברמה האישית,הנותן אלטרנטיבה ראויה עם תשואה עודפת מהנתיב הבנקאי תוך התאמת רמות הסיכון לצרכיך.

דרך ניהול תיק השקעות הינה הדרך היעילה ,המקצועית והנכונה לנהל נכסים פיננסים לטווח בינוני.בדרך זו מנהל תיק ההשקעות מנהל את נכסיך תוך התאמה אישית לצרכיך בדגש על: גיל,רמת סיכון,טווח ההשקעה,תוכניות לעתיד,הכנסה וטעמים אישיים של כל לקוח.

איך זה עובד?

צוות גמולים בעל אנשי מקצוע עם ניסיון רב המכירים היטב את שוק ההון ואת האנשים בבתי ההשקעות השונים.לפני שתצא לדרך ניהול תיק ההשקעות, ייבחן עבורך מומחה הפיננסים שלנו את צרכיך וילווה אותך שלב אחרי שלב .

השלבים

בשלב הראשון יבחן עבורך מומחה הפיננסים של גמולים את צרכיך האישיים תוך בחינה כוללת של נכסיך כך שתהיה התאמה ספציפית לך.לאחר מכן יומלץ בפניך בית ההשקעות ומנהל ההשקעות שיתאימו לצרכיך. גם לאחר בחירת בית ההשקעות המומחים שלנו ילוו אותך לאורך כל הדרך תוך מעקב צמוד לגבי התיק באמצעות עידכונים שוטפים על מנת לוודא שהרכב התיק מותאם עבורך ומנוהל היטב.

פנייתך נשלחה בהצלחה!

ניצור אתך קשר בהקדם